Ludzie Ratujcie Przyrodę ! Trochę o przyrodzie:
Natura, przyroda – w najszerszym znaczeniu to świat, wszechświat,środowisko nasturalne,rzeczywistość materialna. Termin ten obejmuje zjawiska
świata fizycznego – zarówno nieożywionego, jak życia – w ogóle, bez szczególnego uwzględniania lub z wyłączeniem produktów działalności ludzkiej i ludzkiego oddziaływania na przyrodę i środowisko.                                                               

Czysta woda jest najważniejsza dla życia wszystkich organizmów na Ziemi, w tym ludzi...
...niestety nadal są na Ziemi miejsca, w których brakuje wody. Są to tzw. kraje Trzeciego Świata, gdzie brakuje żywności, wody, schronienia...-podstawowych potrzeb człowieka. Woda wpływa na ilość jakość pokarmu, tak więc jest niezbedna zarówno nam-ludziam, jak również innym stworzeniom, żyjącym na Ziemi. Oszczędzajmy wodę! Nie marnujmy jej! Jeden oszczędzony litr, to cena za życie jednej osoby z krajów w których wody tej brakuje! Chyba tak prosty gest jak porządne zakręcenie kranu, czy używanie wody wtedy kiedy naprawdę jest nam potrzebna i w mniejszych ilościach jest warta życia tych milionów (a nawet miliardów-w krajach trzeciego świata żyje, aż ponad 1\3 ludkości- około 2mld) ludzi. Osczędzanie wody jest konieczne, gdyż zasoby wody pitnej się kurczą, a coraz więcej krajów ma kłopot z jej dostarczaniem do miast i wsi. Zasoby wody pitnej są ograniczone przez co zaczyna jej brakować, na razie w regionach gorących, lecz póżniej wody może zabraknąć także u nas.
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW